Consultation for Ethiopia

01 Temmuz 2020, ÇarşambaConsultation for Ethiopia, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Ethiopia; Türkiye’ de bulunan Etiyopya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Etiyopya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Etiyopya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Etiyopya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Etiyopya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Etiyopya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Etiyopya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Etiyopya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Ethiopia web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Ethiopia web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Ethiopia web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Ethiopia‘ ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.